Firmamız | Gelincik Mobilya

GELİNCİK MOBİLYA adıyla 1999 yılında kurulan firmamız; yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, KALİTEYİ UYGUN FİYATA BULACAĞINIZ müşterilerimizin beklentileri ötesinde yüksek performanslı, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun  Klasik ve Modern Koltuk Takımları, Yatak ve Yemek Odası Takımları ,Mobilya Aksesuarları Halı  satışı yapmaktadır.

Firmamız, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş  “BÜTÇENİZİ ETKİLEMEDEN , UYGUN ÖDEME KOŞULLARI , ÜRÜN KALİTESİ VE ZAMANINDA EKSİKSİZ TESLİM” sloganıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten kıvanç duyar.

 
DUYURULAR

GELİNCİK MOBİLYA SİZLER İÇİN ÜRETTİ , KENDİ İMALATIMIZ OLAN LİFE KOLTUK TAKIMLARI TAMAMEN GÜRGEN AĞACINDAN ÜRETİLDİ. DOKUSUNA HAYRAN KALACAĞINIZ ÖZEL KUMAŞLAR BİR ÇOK RENK SEÇENEĞİ İLE SATIŞA SUNULMUŞTUR TOPTAN FİYATINA PERAKENDE SATIŞLARIMIZ KISA SÜRELİĞİNE DEVEM ETMEKTEDİR BİRBİRİNDEN ŞIK VE ÖZGÜN TASARIMLI KOLTUK TAKIMLARIMIZ 6500 TL YERİNE SADECE 4700 TL(YATAK ÖZELLİĞİ MEVCUTTUR) SİVAS CAD NO 31/A MALATYA ..

 
AVANGARD - KLASİK KOLTUK TAKIMI DUVAR ÜNİTELERİ KANEPE KÖŞE TAKIMLARI MODERN KOLTUK TAKIMLARI OTURMA GRUBU YATAK -BAZA YATAK ODALARI YEMEK ODALARI